|
Wyróżniający się uczniowie
Rok szkolny 2018/2019,
- Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce:
Socha Hubert - 4,86 III TMRiA, Nadiia Kobylniak - 4,89 I TŻiUG.
Rok szkolny 2017/2018,
- Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce:
Socha Hubert - 5,06 II TMRiA, Brodziak Iwona - 4,07 III TMR/TŻiUG,
Mach Ivanna - 4,93 III TMR/TŻiUG, Osuch Jagoda Gabriela - 4,67 III TMR/TŻiUG,
Gałka Ewa - 4,00 IV TMR/TŻiUG, Gontarski Patryk - 4,00 IV TMR/TŻiUG.
Rok szkolny 2016/2017,
- Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce:
Mach Ivanna - 4,75 II TŻiUG, Kostek Anna - 4,38 IV TŻiUG, Oleszek
Katarzyna - 4,38 IV TŻiUG, Socha Hubert - 4.26 I TMRiA, Osuch Jagoda -
4,23 II TŻiUG, Jabłońska Diana - 4,07 II TŻiUG.
100 % frekwencja: Kita Sławomir I TMRiA.
Rok szkolny 2015/2016,
- Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce:
Mielniczek Grzegorz - 4,72 IV TMR, Krzyszowicz Klaudia - 4,23 IV
TŻiDG, Szlachta Lucyna - 4,15 IV TŻiDG.
Rok szkolny 2014/2015,
- Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce:
Grzegorz Mielniczek - 4,71 (kl. III TMR), Klaudia Krzyszowicz - 4,2
(kl. III TŻiUG).
- Uczniowie z oceną wzorową ze sprawowania:
Kostek Anna, Oleszek Katarzyna (kl. II TŻiUG).
Rok szkolny 2013/2014,
- Uczniowie z oceną wzorową z zachowania:
Osuch Agnieszka (III TMR/TZiGD).
- Uczniowie z najlepszą średnią ocen:
Mielniczek Grzegorz (II TMR) – 4,71,
Osuch
Agnieszka (III TMR/TZiGD) –
4.3, Kostek Anna (I TMR/TŻiUG) - 4,06
Rok szkolny 2012/2013,
- Uczniowie z oceną wzorową z zachowania:
Osuch Agnieszka (II TMR/TZiGD).
- Uczniowie z najlepszą średnią ocen:
Mielniczek Grzegorz (I TMR) – 4,78,
Osuch
Agnieszka (II TMR/TZiGD) –
4.0.
Rok szkolny 2011/2012,
- Uczniowie z oceną wzorową z zachowania:
Babicka Małgorzata – I TŻiGD, Podsada Kamila, Nowak
Magdalena, Paluch Agnieszka – IV TŻiGD, Kwiatkowska Diana, Buczko
Ewelina, Filip Ewa – III TŻiGD.
- Uczniowie z najlepszą średnią ocen:
Kwiatkowska Diana – 4,53, Typek Sylwia – 4,47,
Buczko Ewelina – 4,18, Ostasz Honorata – 4,0 (kl. III TŻiGD), Nowak
Magdalena – 4,0 (kl. IV TŻiGD).
- Uczniowie ze
100% frekwencją:
Podsada Kamila – kl. IV TŻiGD, Buczko Ewelina – kl.
III TŻiGD, Babicka Małgorzata – kl. I TŻiGD, Mazurek Maciej –
kl. I TMR
sem. I:
- Uczniowie z oceną wzorową z zachowania:
Babicka Małgorzata (kl. I TŻiGD), Buczko Ewelina, Typek Sylwia (kl. III TŻiGD),
Nowak Magdalena, Podsada
Kamila (kl. IV TŻiGD).
- Uczniowie z najlepszą średnią ocen:
Typek Sylwia – 4,56, Kwiatkowska Diana – 4,06, Buczko Ewelina – 4,0
(kl. III TŻiGD).
- Uczniowie ze
100% frekwencją:
Babicka Małgorzata (kl. I TŻiGD), Mazurek Maciej (I TMR), Buczko
Ewelina (kl. III TŻiGD), Kamila Podsada
(kl. IV TŻiGD).
|
|
|
|
|
|
|
M. Nowak |
K. Podsada |
M. Babicka |
M. Mazurek |
E. Buczko |
D. Kwiatkowska |
S. Typek |
Rok szkolny 2010/2011:
- Uczniowie z oceną wzorową z zachowania:
Agnieszka Regiel
(kl. IV TŻiGD), Wojciech Lipiński, Łukasz Suchorzepa
(kl.
IV TMR), Katarzyna Koza, Magdalena Nowak, Agnieszka Paluch,
Kamila Podsada, Edyta Stankiewicz (kl. III TŻiGD),
Ewelina Buczko, Diana Kwiatkowska, Honorata Ostasz, Sylwia Typek (kl. II TŻiGD).
- Uczniowie z najlepszą średnią ocen:
Kwiatkowska Diana – 4,66, Typek Sylwia – 4,66, Buczko Ewelina 4,44
(kl. II TŻiGD), Regiel Agnieszka 4,43, Karolina Małysza – 4,07 (kl. IV TŻiGD),
Piotr Łuszczak – 4,2, Magdalena Nowak – 4,2, Ewa Filip – 4,17, Agnieszka
Paluch – 4,0 (kl. III TŻiGD),
4,07 – Łukasz Suchorzepa
(kl.
IV TMR).
Rok szkolny 2009/2010:
- Uczniowie z oceną wzorową z zachowania:
Nowak Magdalena (kl.
II TŻiGD), Regiel Agnieszka (kl.
III TŻiGD), Koza Anna, Rycerz Ewa (kl. IV TŻiGD), Buczko Ewelina
(kl. I TŻiGD).
Buczko Ewelina (kl.
I TŻiGD).
Kwiatkowska Diana –
4,46, Buczko Ewelina – 4,33, Filip Ewa – 4,0 (kl.
I TŻiGD), Nowak Magdalena – 4,17, Paluch Agnieszka – 3.94 (kl. II TŻiGD),
Regiel Agnieszka – 4,6, Małysza Karolina – 4,0 (kl.
III TŻiGD), Żuk Małgorzata – 3,9, Rycerz Ewa – 3,9 (kl. IV TŻiGD),
Lisiczka Tomasz – 4,26 (kl. II TMR), Kawa Anna – 4,3 (kl. I ZSZ).
Rok szkolny 2008/2009:
Suchorzepa Łukasz,
Lipiński Wojciech, Granda Adam (kl.
IV TMR), Regiel Agnieszka, Luchowska Ewa (kl.
II TŻiGD), Koza Katarzyna, Małek Dorota, Nowak Magdalena (kl.
I TŻiGD), Koza Anna, Rozmyślak Ewelina, Rycerz Ewa, Żuk Małgorzata (kl.
III TŻiGD), Lisiczka Tomasz (kl.
I TMR), Rorat Grzegorz (kl. III TMR), Gierula Damian (kl.
IV TMR).
Gierula Damian
(kl. IV TMR), Wojciechowska Paulina
(kl. IV TŻiGD), Koza Katarzyna
(kl. I TŻiGD).
Mołda Agnieszka –
4,5 (kl. IV TR), Krubnik Marcin – 4,23, Wlaź Piotr – 4,08 (kl. IV TMR),
Regiel Agnieszka – 4,52 (kl. II TŻiGD), Suchorzepa Łukasz – 3,95 (kl. II
TMR), Lisiczka Tomasz – 4,27 (kl. I TMR), Sarzyńska Sylwia – 4,46, Baran
Marta – 4,15, Hyz Katarzyna – 4,17 (kl. IV TŻiGD).
W rankingu szkół
średnich ogłoszonym przez miesięcznik „Perspektywy” i dziennik
„Rzeczpospolita” w 2001 roku nasza szkoła zajęła 10 miejsce w
województwie lubelskim, a 180 w Polsce.
Sukcesy w ramach przedmiotów zawodowych - olimpiady
Rok szkolny 2017/2018
Eliminacje szkolne
Ogólnopolskiego Konkursy Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w
Rolnictwie: Klaudia Krzyszycha TMRiA.
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Kijanach: Hubert Socha
TMRiA
Rok szkolny 2016/2017
Eliminacje szkolne
Ogólnopolskiego Konkursy Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w
Rolnictwie: Hubert Socha TMRiA.
Rok szkolny 2015/2016
·
Olimpiada Młodych
Producentów Rolnych – uczestnicy olimpiady wojewódzkiej: Jakub Kowal kl.
III TMR, Wojciech Karwan kl. III TMR, Marcin Kozak kl. III TMR, Adam
Pender kl. II TMR, Patryk Filip kl. III TMR, Grzegorz Mielniczek kl. IV
TMR, Krzysztof Krzyszycha kl. IV TMR, Kamil Buczko kl. IV TMR, Łukasz
Marczak kl. IVTMR, Gurdziel Rałał kl. IV TMR, Patryk Rój kl. III TMR.
Na szczeblu wojewódzkim Wojciech
Karwan, Grzegorz Mielniczek i Patryk Rój znaleźli się w I dziesiątce,
zaraz za studentami Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
·
Ogólnopolski
Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie –
uczestnik szczebla centralnego: Grzegorz Mielniczek kl. IV TMR – 26
miejsce na 180 uczestników.
·
Olimpiada Wiedzy i
Umiejętności Rolniczych – uczestnicy olimpiady okręgowej: Grzegorz
Mileniczek kl. IVTMR i Krzysztof Krzyszycha kl. IV TMR (blok
tematyczny: Mechanizacja rolnictwa) oraz Klaudia Krzyszowicz kl. IV
TŻiUG (blok tematyczny: Gastronomia).
W eliminacjach
centralnych (ogólnopolskich) OWiUR Klaudia Krzyszowicz została laureatką
olimpiady – zajęła I miejsce na 30 ogólnopolskich szkół.
Rok szkolny 2014/2015
·
Olimpiada Młodych
Producentów Rolnych – uczestnicy olimpiady wojewódzkiej: Kamil Buczko
kl. III TMR, Dawid Goch kl. IV TMR, Artur Góra kl. IV TMR, Patryk Hadacz
kl. III TMR, Krzysztof Krzyszycha kl. III TMR, Patryk Lis kl. IV TMR,
Łukasz Marczak kl. III TMR, Grzegorz Mielniczek kl. III TMR, Rafał Mruk
kl. IV TMR, Grzegorz Zawoślak IV TMR.
Na szczeblu wojewódzkim Grzegorz
Mielniczek znalazł się w I dziesiątce.
·
Ogólnopolski
Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie –
uczestnik szczebla centralnego: Jakub Góra kl. IV TMR.
·
Olimpiada Wiedzy i
Umiejętności Rolniczych – uczestnicy olimpiady okręgowej: Grzegorz
Mileniczek kl. III TMR i Kamil Buczko kl. III TMR (blok tematyczny:
Mechanizacja rolnictwa) oraz Agnieszka Osuch kl. IV TŻiGD i Klaudia
Krzyszowicz kl. III TŻiUG (blok tematyczny: Żywienie człowieka i
gospodarstwo domowe).
W eliminacjach
centralnych (ogólnopolskich) OWiUR Agnieszka Osuch po raz kolejny
otrzymała tytuł laureata, a Klaudia Krzyszowicz została finalistką
olimpiady.
Rok szkolny 2013/2014
·
Olimpiada Młodych
Producentów Rolnych – uczestnicy olimpiady wojewódzkiej: Karol Socha,
Karol Osuch, Rafał Kita, Wojciech Huba, Łukasz Muł, Dawid Goch, Grzegorz
Zawiślak, Grzegorz Mielniczek, Łukasz Siek, Artur Góra, Maciej Mazurek,
Łukasz Witko.
Na szczeblu wojewódzkim 11 miejsce
zajął Grzegorz Mielniczek.
·
Ogólnopolski
Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie –
uczestnik szczebla centralnego: Jarosław Sokół kl. IV TMR.
·
Olimpiada Wiedzy i
Umiejętności Rolniczych – uczestnicy olimpiady okręgowej: Karol Socha
kl. IV TMR i Karol Osuch kl. IV TMR (blok tematyczny: Mechanizacja
rolnictwa) oraz Agnieszka Osuch kl. III TŻiGD i Klaudia Krzyszowicz kl.
II TŻiUG (blok tematyczny: Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe).
W eliminacjach centralnych (ogólnopolskich) OWiUR Agnieszka Osuch
otrzymała tytuł laureata.
Rok szkolny 2012/2013
·
Olimpiada Młodych
Producentów Rolnych – uczestnicy olimpiady wojewódzkiej: Łukasz Danaj,
Jarosław Gontarski, Sławomir Borsuk, Grzegorz Mielniczek, Rafał Kita,
Dawid Goch, Grzegorz Zawiślak, Wojciech Huba.
·
Olimpiada Wiedzy i
Umiejętności Rolniczych – uczestnicy olimpiady okręgowej: Łukasz Danaj,
Sławomir Borsuk i Karol Socha (blok tematyczny: Mechanizacja rolnictwa)
oraz Ewa Filip i Honorata Ostasz (blok tematyczny: Żywienie człowieka i
gospodarstwo domowe).
Rok szkolny 2011/2012
·
Olimpiada Młodych
Producentów Rolnych – uczestnicy olimpiady wojewódzkiej: Łukasz Danaj,
Tomasz Lisiczka, Piotr Hyz, Rafał Osuch, Stanisław Szostak, Piotr Nizio,
Piotr Odrzywolski.
Do etapu centralnego zakwalifikował się
Tomasz Lisiczka.
·
Olimpiada Wiedzy i
Umiejętności Rolniczych – uczestnicy olimpiady okręgowej: Łukasz Danaj i
Rafał Osuch (blok tematyczny: Mechanizacja rolnictwa) oraz Piotr
Łuszczak i Krzysztof Goraj (blok tematyczny: Żywienie człowieka i
gospodarstwo domowe).
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych;
uczestnicy olimpiady okręgowej
- Piotr Granda kl. IV TMR, mechanizacja
rolnictwa
- Łukasz Suchorzepa kl. IV TMR, mechanizacja rolnictwa
- Mateusz Tutka kl. IV TMR, mechanizacja
rolnictwa
- Magdalena Nowak kl. III TŻ i GD, żywienie
człowieka i gospodarstwo domowe
- Krzysztof Goraj kl. III TŻiGD, żywienie
człowieka i gospodarstwo domowe
- Agnieszka Paluch kl. III TŻiGD, żywienie
człowieka i gospodarstwo domow
Rok szkolny 2009/ 2010
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych;
uczestnicy olimpiady okręgowej
- Mateusz Tutka kl. III TMR, mechanizacja rolnictwa
- Łukasz Suchorzepa kl. II TMR, mechanizacja rolnictwa
- Agnieszka Regiel kl. III TŻiGD, żywienie człowieka i gospodarstwo domowe
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ergonomii i
Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie; uczestnik szczebla centralnego
- Wojciech Lipiński kl. III TMR
Rok szkolny 2008/2009
Olimpiada Młodych Producentów Rolnych; uczestnicy
etapu wojewódzkiego
- Paweł Kiszczak kl. IV TR
- Piotr Marczak kl. IV TR
- Edyta Ważna kl. IV TR
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ergonomii i
Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie; uczestnik szczebla centralnego
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych;
uczestnicy olimpiady okręgowej
- Małgorzata Żuk kl. III TŻiGD, żywienie człowieka i
gospodarstwo domowe
- Rafał Pender kl. IV TMR, mechanizacja rolnictwa
- Damian Giergula kl. IV TMR,mechanizacja rolnictwa
- Radosław Stankiewicz kl. IV TR, produkcja zwierzęca
Rok szkolny 2007
Laureaci i finaliści Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych;
eliminacje szkolne
- Paweł Kiszczak TR, produkcja zwierzęca
- Radosław Stankiewicz TR, produkcja zwierzęca
- Marzena Bartkiewicz TŻiGD, żywienie człowieka i gospodarstwo
domowe
- Katarzyna Kapuśniak TŻiGD, żywienie człowieka i gospodarstwo
domowe
- Andrzej Nieckarz TMR, mechanizacja rolnictwa
- Krzysztof Czyż TMR, mechanizacja rolnictwa
Eliminacje okręgowe
- Andrzej Nieckarz TMR, mechanizacja rolnictwa
- Natalia Oleszek TŻiGD,żywienie człowieka i gospodarstwo domowe
- Sławomir Deryło TMR, produkcja zwierzęca
Rok szkolny 2006
Laureaci i finaliści Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych;
eliminacje szkolne
- Sławomir Deryło TMR, produkcja zwierzęca
- Natalia Oleszek TŻiGD, żywienie człowieka i gospodarstwo domowe
- Joanna Dworniczak TŻiGD, żywienie człowieka i gospodarstwo
domowe
- Andrzej Nieckarz TMR, mechanizacja rolnictwa
- Adam Kida TMR, mechanizacja rolnictwa
Eliminacje okręgowe
- Sławomir Deryło TMR, produkcja zwierzęca
- Michał Szkoda TR, mechanizacja rolnictwa
- Joanna Dworniczak TŻiGD, żywienie człowieka i gospodarstwo
domowe
Rok szkolny 2005
- Michał Szkoda, udział w wojewódzkich eliminacjach Olimpiady
Młodych Producentów Rolnych i zakwalifikowanie się do eliminacji
krajowych
Rok szkolny 2003
Laureaci i finaliści Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych;
eliminacje szkolne
- Andrzej Zaśko TR, produkcja roślinna
- Łukasz Tkaczyk TR, produkcja roślinna
- Łukasz Brzyski TR, produkcja zwierzęca
- Jerzy Żuryło TR, produkcja zwierzęca
- Stanisław Paluch TR, mechanizacja rolnictwa
- Michał Szkoda TR, mechanizacja rolnictwa
- Monika Nocek LZ, żywienie człowieka i gospodarstwo domowe
- Honotata Skotnicka LZ, żywienie człowieka i gospodarstwo domowe
Rok szkolny 2002
Laureaci i finaliści Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych;
eliminacje szkolne
- Grzegorz Kropop TR, produkcja roślinna
- Krzysztof Jurkiewicz TR, produkcja roślinna
- Beata Gnida TR, produkcja zwierzęca
- Magdalena Dworniczak TR, produkcja zwierzęca
- Agnieszka Wiater LZ, żywienie człowieka i gospodarstwo domowe
- Agnieszka Ziembicka LZ, żywienie człowieka i gospodarstwo domowe
- Marcin Piróg LZ, mechanizacja rolnictwa
- Stanisław Paluch TR, mechanizacja rolnictwa
Olimpiada Młodych Producentów Rolnych
- Stanisław Paluch TR, udział w Finale Krajowym Olimpiady Młodych
Producentów Rolnych
- Maria Ewa Jeleń TR, udział w olimpiadzie wojewódzkiej
Rok szkolny 2000
Laureaci i finaliści Olimpiady Wiedzy i
Umiejętności Rolniczych; eliminacje centralne
Rok szkolny 1999
Olimpiada Młodych Producentów Rolnych; laureaci eliminacji
środowiskowych
- Grzegorz Wróbel
- Robert Koszel
- Mirosław Karczmarczyk
Laureaci i finaliści Olimpiady Wiedzy i
Umiejętności Rolniczych; eliminacje centralne
- Mirosław Karczmarczyk, produkcja roślinna
- Katarzyna Dec, żywienie człowieka i gospodarstwo domowe
- Robert Koszel, mechanizacja rolnictwa
- Monika Bil, produkcja zwierzęca
Rok szkolny 1998
Laureaci i finaliści Olimpiady Wiedzy i
Umiejętności Rolniczych
- Adam Świeca, produkcja zwierzęca
Rok szkolny 1996 r.
Laureaci i finaliści Olimpiady Wiedzy i
Umiejętności Rolniczych
- Andrzej Krzyszycha, produkcja zwierzęca
Rok szkolny 1995
Laureaci i finaliści Olimpiady Wiedzy i
Umiejętności Rolniczych
- Stanisław Kita, mechanizacja rolnictwa
- Tomasz Szymanik, produkcja roślinna
- Marek Postrzech, produkcja zwierzęca
Rok szkolny 1993
Laureaci i finaliści Olimpiady Wiedzy i
Umiejętności Rolniczych
- Andrzej Deryło, produkcja roślinna
- Krzysztof Horodło, produkcja zwierzęca
Rok szkolny 1992
Laureaci i finaliści Olimpiady Wiedzy i
Umiejętności Rolniczych
-
Barbara Zub, produkcja zwierzęca
-
Monika Kupczak, produkcja roślinna
Sukcesy sportowe
Rok szkolny 2017/2018
- szkolny turniej tenisa stołowego (dziewczyny): Jadwiga
Korchowiec TŻiUG,
- szkolny turniej tenisa stołowego (chłopcy): Jakub Mielnik TMR.
Rok szkolny 2016/2017
- szkolny turniej tenisa stołowego (dziewczyny): Jadwiga
Korchowiec TŻiUG,
- szkolny turniej tenisa stołowego (chłopcy): Patryk Gontarski TMR.
Rok szkolny 2015/2016
- szkolny turniej tenisa stołowego (dziewczyny): Jadwiga
Korchowiec TŻiUG,
- szkolny turniej tenisa stołowego (chłopcy): Jakub Mielnik TMR,
- III miejsce w halowych mistrzostwach powiatu w piłce nożnej:
Damian Zdunek, Jakub Mielnik, Jakub Kołodziej, Patryk Rój, Kamil
Kaproń, Marcin Kaproń, Patryk Kuczyński, Jakub Parzych, Damian
Kozyra, Łukasz Dworniczak.
Rok szkolny 2010/2011
- Mistrzostwo Województwa Lubelskiego Szkół Ponadgimnazjalnych i
Rolniczych w Halowej Piłce Nożnej. Skład zwycięskiej drużyny:
Łuszczak Robert, Danaj Łukasz, Szamik Wojciech, Gąsior Marek,
Leńczuk Robert, Przeszło Piotr, Abramczyk Damian, Kądziołka Michał,
Jonak Grzegorz oraz Regiel Daniel
Rok szkolny 2009/20010
- Paweł Nieścior - I miejsce w indywidualnych Powiatowych Biegach
Przełajowych
- Paweł Nieścior - I miejsce w Ogólnopolskich Biegach Przełajowych
- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych
Biegach Przełajowych (chłopcy)
Rok szkolny 2008/2009
- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych
Biegach Przełajowych (chłopcy)
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej
- II miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego LZS Szkół
Rolniczych w Halowej Piłce Nożnej
- II miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego LZS Szkół
Rolniczych w Tenisie Stołowym
Rok szkolny 2006/2007:
- I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Miasta Biłgoraj w Biegach
Przełajowych (chłopcy)
- II miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
(chłopcy)
- II miejsce w Powiatowej Licencjadzie "Halowa Piłka Nożna"
(chłopcy)
- Indywidualnie:
- Tomasz Łuszczak - III miejsce w Otwartych Mistrzostwach
Miasta Biłgoraj w Biegach Przełajowych
- Łukasz Łuszczak - IV miejsce w Otwartych Mistrzostwach
Miasta Biłgoraj w Biegach Przełajowych
- Piotr Jonak - IV miejsce w Otwartych Mistrzostwach Miasta
Biłgoraj w Biegach Przełajowych
- Grzegorz Sieniawski - VI miejsce w Otwartych Mistrzostwach
Miasta Biłgoraj w Biegach Przełajowych
- II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Miasta Biłgoraj w Biegach
Przełajowych (dziewczęta)
- II miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
(dziewczęta)
- III miejsce w Mistrzostwach Regionu w Sztafetowych Biegach
Przełajowych (dziewczęta)
- Indywidualnie:
- Dorota Ciepla - I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Miasta
Biłgoraj w Biegach Przełajowych
- Milena Krupa - V miejsce w Otwartych Mistrzostwach Miasta
Biłgoraj w Biegach Przełajowych
Rok szkolny 2005/2006:
- Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych (I
miejsce chłopcy, V miejsce dziewczęta),
- Mistrzostwa Rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych III
miejsce chłopców,
- Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Szkół Rolniczych w Halowej
Piłce Nożnej, I miejsce (Janusz Hyz, Piotr Larwa, Tomasz Robak,
Łukasz Robak, Bogusław Jonak, Jacek Kądziołka, Michał Kaproń, Tomasz
Łuszczak, Damian Stelmach, Piotr Jonak).
- Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej, I miejsce,
- Mistrzostwa Rejonu w Halowej Piłce Nożnej, IV miejsce,
- V Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar
Burmistrza Tarnogrodu, II miejsce (Anna Tomasik, Iwona Bukowińska,
Sabina Lisiczka, Aneta Trojnar, Marzena Bartkiewicz, Barbara
Kominek, Natalia Garbarz, Anna Lizut),
- Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt, III miejsce
(skład, jak wyżej).
Rok szkolny 2004/2005:
- otwarte Mistrzostwa Miasta Biłgoraj w Biegach Przełajowych (I
miejsce - drużyna chłopców), indywidualnie (rocznik 1988) Sylwester
Socha IV miejsce i Tomasz Łuszczak V miejsce (rocznik 1987 i starsi)
Tomasz Robak II miejsce, Łukasz Robak III miejsce, Paweł Syty V
miejsce, Mariusz Kostek IV miejsce,
- Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych, II
miejsce sztafeta chłopców: Tomasz Robak, Łukasz Robak, Damian Zając,
Sławomir Pokarowski, Piotr Larwa, Mariusz Kostek, Paweł Syty, Łukasz
Groniewski, Bogusław Jonak, Jacek Kądziołka, Jarosław Pender, Tomasz
Łuszczak,
- Mistrzostwa Rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych, II
miejsce sztafeta chłopców,
- Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Sztafetowych Biegach
Przełajowych, V miejsce (skład jak wyżej)
- Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Szkół Rolniczych w Halowej
Piłce Nożnej, "ćwierćfinały" I miejsce (Janusz Hyz, Piotr Larwa,
Tomasz Robak, Łukasz Robak, Bogusław Jonak, Mariusz Bieg, Jacek
Kądziołka, Zbigniew Bździuch, Tomasz Łuszczak). Tomasz Robak został
wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju strzelając najwięcej bramek
(4),
- Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Szkół Rolniczych w Halowej
Piłce Nożnej, "finały" II miejsce (skład jak wyżej),
- Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej II miejsce (dziewczęta:
Anna Tomasik, Iwona Bukowińska, Sabina Lisiczka, Sylwia Bukowińska,
Marta Kłało, Barbara Kominek, Natalia Garbarz, Justyna Tomków)
Rok szkolny 2002/2003:
- III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych,
Rok szkolny 2001/2002:
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej,
- III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych,
- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej,
- II miejsce (Paweł Zarosa) w Mistrzostwach Województwa
Lubelskiego Szkół Rolniczych w Tenisie Stołowym,
- I miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Szkół
Rolniczych w Halowej Piłce Nożnej (skład: Kamil Kwiatkowski, Damian
Sabała, Arkadiusz Kapłon, Artur Kukiełka, Paweł Zarosa, Marek Grelak,
Piotr Legieć, Łukasz Karpik, Marcin Dworniczak),
Rok szkolny 2000/2001:
- II miejsce (Paweł Zarosa) w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS
Województwa Lubelskiego Szkół Rolniczych w Tenisie Stołowym,
Rok szkolny 1999/2000:
- II miejsce (Paweł Zarosa) w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS
Województwa Lubelskiego Szkół Rolniczych w Tenisie Stołowym,
- II miejsce w Mistrzostwach powiatu w Piłce Nożnej
- II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych,
Rok szkolny 1998/1999:
- II miejsce w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Województwa
Lubelskiego w Biegach Przełajowych w klasyfikacji końcowej szkół
rolniczych,
Rok szkolny 1996/1997:
- III miejsce (Paweł Zarosa) w Mistrzostwach Województwa
Zamojskiego w Tenisie Stołowym
Rok 1983:
- III miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Szkół Rolniczych i CZSR
w siatkówce dziewcząt (skład: Zofia Zakrzewska, Anna Zakrzewska,
Maciejkowicz Romualda, Bożena Kita, Alicja Bzdyra, Elżbieta Olekszyk,
Czesława Sprysak, Iwona Maruszak, Lucyna Świąder),
Rok 1981:
- I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w
siatkówce dziewcząt,
- Półfinał Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkół Rolniczych i
CZSR w siatkówce dziewcząt
Rok 1980:
- III miejsce (Bożena Kita) w Mistrzostwach Polski LZS juniorów w
rzucie oszczepem – wynik 35,84m,
- I miejsce w Wojewódzkiej Spartakiadzie Młodzieży w piłce
siatkowej dziewcząt
- I miejsce w Mistrzostwach Szkół Rolniczych województwa
zamojskiego w lekkiej atletyce.
Rok 1979:
- ćwierćfinał Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkół Rolniczych i
CZSR w siatkówce dziewcząt.
Inne konkursy i
turnieje szkolne i pozaszkolne:
Rok szkolny 2018/2019:
-
konkurs wiedzy o krajach anglo- i niemieckojęzycznych: Klaudia
Krzyszycha TMRiA i Jagoda Osuch TŻiUG – szkoła,
-
konkurs plastyczny „Liczba Pi”: Katarzyna Gałus TŻiUG – szkoła,
-
konkurs wiedzy „Wiwat liczba Pi!”: Piotr Nowak TMR, Jakub Wołoszyn
TMRiA – internat,
-
konkurs „Najdłuższe rozwinięcie liczby Pi”: Nadiia Kobylniak TŻiUG –
internat,
-
konkurs wiedzy „Rachunkowe zmagania z wodą”: Nadiia Kobylniak TŻiUG,
Iwona Brzyska TŻiUG – internat,
-
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej: Michał Zdanowski TMRiA.
-
konkurs klasowy „Góra grosza” – klasa I TMRiA – szkoła,
Rok szkolny 2017/2018:
-
konkurs wiedzy o krajach anglo- i niemieckojęzycznych: Patryk
Gontarski TMR – szkoła,
-
konkurs „Matma da się lubić”: Szymon Wielgosz TMRiA, Rafał Soluch
TMRiA i Oskar Wójtowicz TMR – internat,
-
„Konkursie poprawnej polszczyzny”: Elżbieta Pomykała TŻiUG, Mateusz
Kowalczyk TMR i Rafał Soluch TMRiA – internat,
-
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
(kategoria: szkoły ponadgimnazjalne) Hubert Socha TMRiA,
-
konkurs plastyczny „Liczba Pi”: Kubrak Angelika TŻiUG – szkoła,
-
konkurs wiedzy „Wiwat liczba Pi!”: Szymon Wielgosz TMRiA, Rafał
Szymanik TMRiA i Mateusz Kowalczyk TMR – internat,
-
konkurs wiedzy „Zalety picia wody”: Szymon Wielgosz TMRiA, Rafał
Soluch TMRiA, Karol Trześniowski TMRiA, Bartosz Skiba TMR –
internat,
-
konkurs „Wychowanek na medal”: Karol Trześniowski TMRiA – internat,
-
konkurs „Najpiękniejszy pokój”: Piotr Nowak TMR – internat.
Rok szkolny 2016/2017:
-
konkurs wiedzy o krajach anglo- i niemieckojęzycznych: Rafał
Wilczak TMR i Krystian Czercowy TMR – szkoła,
-
konkurs wiedzy „Czy znasz swój kraj?”: Katarzyna Stępniowska –
szkoła,
-
konkurs wiedzy o liczbie Pi: Oleszek Katarzyna TŻiUG – szkoła,
-
konkurs plastyczny „Liczba Pi”: Gałus Katarzyna TŻiUG – szkoła,
-
konkurs wiedzy „Wiwat liczba Pi!”: Agnieszka Brzyska TŻiUG,
Katarzyna Stępniowska TŻiUG, Oskar Wójtowicz TMR i Sebastian Ziojła
TMR – internat,
-
konkurs „Dbam o zdrowie”: Katarzyna Stępniowska TŻiUG – internat,
-
turnieju wiedzy ekologicznej „Z ekologią na Ty”: Sylwia Sularz TŻiUG,
Oskar Wójtowicz TMR, Mateusz Kowalczyk TMR – internat,
-
konkurs „Wychowanek na medal”: Angelika Kubrak TŻiUG – internat.
Rok szkolny 2015/2016:
-
III
miejsce (Bożena Kita) w Mistrzostwach Polski LZS juniorów w rzucie
oszczepem – wynik 35,84m,
-
konkurs wiedzy o krajach anglo- i niemieckojęzycznych: Lucyna
Szlachta TŻiGD – szkoła,
-
konkurs wiedzy „Czy znasz swój kraj?”: Ewa Gałka TŻIUG i Katarzyna
Wawryszko TŻIUG – internat,
-
konkurs nakrycia i dekoracji stołów świątecznych: Katarzyna Oleszek
i Anna Kostek TŻiUG – szkoła,
-
konkurs zdobienia kanapek „Kanapki
smaczne, zdrowe, kolorowe”: Angelika Kubrak TŻIUG,
Katarzyna Stępniowska TŻiUG
i Marcin Szpak MRiA – internat,
-
konkurs ortograficzny:
Stępniowska Katarzyna TŻIUG – szkoła,
-
konkurs wiedzy o liczbie Pi: Mateusz Regiel TMR – szkoła,
-
konkurs plastyczny „Liczba Pi”: Jadwiga Korchowiec TŻiUG – szkoła,
-
konkurs plastyczny „1050 lat chrześcijaństwa w Polsce”: Sylwia Kocik
TŻiUG – szkoła.
|