Sukcesy

Strona główna
Aktualności
Egzaminy
Plan zajęć
Oferta/Rekrutacja
Inspektor OD
Kalendarz
Dyrekcja
Nauczyciele
Szkoła
Internat
Dokumenty
Szwajcaria
Sukcesy
Uczniowie
Galeria
Historia
Przetargi
BIP

 

Wyróżniający się uczniowie

Sukcesy w ramach przedmiotów zawodowych - olimpiady

Sukcesy sportowe - zawody

 


Wyróżniający się uczniowie

Rok szkolny 2014/2015,

  • Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce:

Grzegorz Mielniczek - 4,71 (kl. III TMR), Klaudia Krzyszowicz - 4,2 (kl. III TŻiUG).

  • Uczniowie z oceną wzorową ze sprawowania:

Kostek Anna, Oleszek Katarzyna (kl. II TŻiUG).

Rok szkolny 2013/2014,

  • Uczniowie z oceną wzorową z zachowania:

Osuch Agnieszka (III TMR/TZiGD).

  • Uczniowie z najlepszą średnią ocen:

Mielniczek Grzegorz (II TMR) – 4,71,  Osuch Agnieszka (III TMR/TZiGD) 4.3, Kostek Anna (I TMR/TŻiUG) - 4,06

Rok szkolny 2012/2013,

  • Uczniowie z oceną wzorową z zachowania:

Osuch Agnieszka (II TMR/TZiGD).

  • Uczniowie z najlepszą średnią ocen:

Mielniczek Grzegorz (I TMR) – 4,78,  Osuch Agnieszka (II TMR/TZiGD) 4.0.

Rok szkolny 2011/2012,

  • Uczniowie z oceną wzorową z zachowania:

Babicka Małgorzata – I TŻiGD, Podsada Kamila, Nowak Magdalena, Paluch Agnieszka – IV TŻiGD, Kwiatkowska Diana, Buczko Ewelina, Filip Ewa – III TŻiGD.

  • Uczniowie z najlepszą średnią ocen:

Kwiatkowska Diana – 4,53, Typek Sylwia – 4,47, Buczko Ewelina – 4,18, Ostasz Honorata – 4,0 (kl. III TŻiGD), Nowak Magdalena – 4,0 (kl. IV TŻiGD).

  • Uczniowie ze 100% frekwencją:

Podsada Kamila – kl. IV TŻiGD, Buczko Ewelina – kl. III TŻiGD, Babicka Małgorzata –  kl. I TŻiGD, Mazurek Maciej –  kl. I TMR

sem. I:

  • Uczniowie z oceną wzorową z zachowania:

Babicka Małgorzata (kl. I TŻiGD), Buczko Ewelina, Typek Sylwia (kl. III TŻiGD), Nowak  Magdalena,  Podsada Kamila (kl. IV TŻiGD).

  • Uczniowie z najlepszą średnią ocen:

Typek Sylwia – 4,56, Kwiatkowska Diana – 4,06, Buczko Ewelina – 4,0 (kl. III TŻiGD).

  • Uczniowie ze 100% frekwencją:

Babicka Małgorzata (kl. I TŻiGD), Mazurek Maciej (I TMR), Buczko Ewelina (kl. III TŻiGD), Kamila Podsada (kl. IV TŻiGD).

M. Nowak K. Podsada M. Babicka M. Mazurek E. Buczko D. Kwiatkowska S. Typek

Rok szkolny 2010/2011:

  • Uczniowie z oceną wzorową z zachowania:

Agnieszka Regiel (kl. IV TŻiGD), Wojciech Lipiński, Łukasz Suchorzepa (kl. IV TMR), Katarzyna Koza, Magdalena Nowak, Agnieszka Paluch, Kamila Podsada, Edyta Stankiewicz (kl. III TŻiGD), Ewelina Buczko, Diana Kwiatkowska, Honorata Ostasz, Sylwia Typek (kl. II TŻiGD).

  • Uczniowie z najlepszą średnią ocen:

Kwiatkowska Diana – 4,66, Typek Sylwia – 4,66, Buczko Ewelina 4,44 (kl. II TŻiGD), Regiel Agnieszka 4,43, Karolina Małysza – 4,07 (kl. IV TŻiGD), Piotr Łuszczak – 4,2, Magdalena Nowak – 4,2, Ewa Filip – 4,17, Agnieszka Paluch – 4,0 (kl. III TŻiGD), 4,07 – Łukasz Suchorzepa (kl. IV TMR)

Rok szkolny 2009/2010:

  • Uczniowie z oceną wzorową z zachowania:

Nowak Magdalena (kl. II TŻiGD), Regiel Agnieszka (kl. III TŻiGD), Koza Anna, Rycerz Ewa (kl. IV TŻiGD), Buczko Ewelina (kl. I TŻiGD).

  • Uczniowie ze 100% frekwencją:

Buczko Ewelina (kl. I TŻiGD).

  • Uczniowie z najlepszą średnią ocen:                

Kwiatkowska Diana – 4,46, Buczko Ewelina – 4,33, Filip Ewa – 4,0 (kl. I TŻiGD), Nowak Magdalena – 4,17, Paluch Agnieszka – 3.94 (kl. II TŻiGD), Regiel Agnieszka – 4,6, Małysza Karolina – 4,0 (kl. III TŻiGD), Żuk Małgorzata – 3,9, Rycerz Ewa – 3,9 (kl. IV TŻiGD), Lisiczka Tomasz – 4,26 (kl. II TMR), Kawa Anna – 4,3 (kl. I ZSZ).

Rok szkolny 2008/2009:

  • Uczniowie z oceną wzorową z zachowania:

Suchorzepa Łukasz, Lipiński Wojciech, Granda Adam (kl. IV TMR), Regiel Agnieszka, Luchowska Ewa (kl. II TŻiGD), Koza Katarzyna, Małek Dorota, Nowak Magdalena (kl. I TŻiGD), Koza Anna, Rozmyślak Ewelina, Rycerz Ewa, Żuk Małgorzata (kl. III TŻiGD), Lisiczka Tomasz (kl. I TMR), Rorat Grzegorz  (kl. III TMR), Gierula Damian (kl. IV TMR).

  • Uczniowie ze 100% frekwencją:

Gierula Damian (kl. IV TMR), Wojciechowska Paulina (kl. IV TŻiGD), Koza Katarzyna (kl. I TŻiGD).

  • Uczniowie z najlepszą średnią ocen:

Mołda Agnieszka – 4,5 (kl. IV TR), Krubnik Marcin – 4,23, Wlaź Piotr – 4,08 (kl. IV TMR), Regiel Agnieszka – 4,52 (kl. II TŻiGD), Suchorzepa Łukasz – 3,95 (kl. II TMR), Lisiczka Tomasz – 4,27 (kl. I TMR), Sarzyńska Sylwia – 4,46, Baran Marta – 4,15, Hyz Katarzyna – 4,17 (kl. IV TŻiGD).                

 


W rankingu szkół średnich ogłoszonym przez miesięcznik „Perspektywy” i dziennik „Rzeczpospolita” w 2001 roku nasza szkoła zajęła 10 miejsce w województwie lubelskim, a 180 w Polsce.

 


Sukcesy w ramach przedmiotów zawodowych - olimpiady

Rok szkolny 2015/2016

·       Olimpiada Młodych Producentów Rolnych – uczestnicy olimpiady wojewódzkiej: Jakub Kowal kl. III TMR, Wojciech Karwan kl. III TMR, Marcin Kozak kl. III TMR, Adam Pender kl. II TMR, Patryk Filip kl. III TMR, Grzegorz Mielniczek kl. IV TMR, Krzysztof Krzyszycha kl. IV TMR, Kamil Buczko kl. IV TMR, Łukasz Marczak kl. IVTMR, Gurdziel Rałał kl. IV TMR, Patryk Rój kl. III TMR.

Na szczeblu wojewódzkim Wojciech Karwan, Grzegorz Mielniczek i Patryk Rój znaleźli się w I dziesiątce, zaraz za studentami Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

·       Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie – uczestnik szczebla centralnego: Grzegorz Mielniczek kl. IV TMR – 26 miejsce na 180 uczestników.

·       Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – uczestnicy olimpiady okręgowej: Grzegorz Mileniczek kl. IVTMR  i Krzysztof Krzyszycha kl. IV TMR (blok tematyczny: Mechanizacja rolnictwa) oraz Klaudia Krzyszowicz kl. IV TŻiUG (blok tematyczny: Gastronomia).

W eliminacjach centralnych (ogólnopolskich) OWiUR Klaudia Krzyszowicz została laureatką olimpiady – zajęła I miejsce na 30 ogólnopolskich szkół.

 

Rok szkolny 2014/2015

·       Olimpiada Młodych Producentów Rolnych – uczestnicy olimpiady wojewódzkiej: Kamil Buczko kl. III TMR, Dawid Goch kl. IV TMR, Artur Góra kl. IV TMR, Patryk Hadacz kl. III TMR, Krzysztof Krzyszycha kl. III TMR, Patryk Lis kl. IV TMR, Łukasz Marczak kl. III TMR, Grzegorz Mielniczek kl. III TMR, Rafał Mruk kl. IV TMR, Grzegorz Zawoślak IV TMR.

Na szczeblu wojewódzkim Grzegorz Mielniczek znalazł się w I dziesiątce.

·       Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie – uczestnik szczebla centralnego: Jakub Góra kl. IV TMR.

·       Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – uczestnicy olimpiady okręgowej: Grzegorz Mileniczek kl. III TMR  i Kamil Buczko kl. III TMR (blok tematyczny: Mechanizacja rolnictwa) oraz Agnieszka Osuch kl. IV TŻiGD i Klaudia Krzyszowicz kl. III TŻiUG (blok tematyczny: Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe).

W eliminacjach centralnych (ogólnopolskich) OWiUR Agnieszka Osuch po raz kolejny otrzymała tytuł laureata, a Klaudia Krzyszowicz została finalistką olimpiady.

 

Rok szkolny 2013/2014

·       Olimpiada Młodych Producentów Rolnych – uczestnicy olimpiady wojewódzkiej: Karol Socha, Karol Osuch, Rafał Kita, Wojciech Huba, Łukasz Muł, Dawid Goch, Grzegorz Zawiślak, Grzegorz Mielniczek, Łukasz Siek, Artur Góra, Maciej Mazurek, Łukasz Witko.

Na szczeblu wojewódzkim 11 miejsce zajął Grzegorz Mielniczek.

·       Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie – uczestnik szczebla centralnego: Jarosław Sokół kl. IV TMR.

·       Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – uczestnicy olimpiady okręgowej: Karol Socha kl. IV TMR i Karol Osuch kl. IV TMR (blok tematyczny: Mechanizacja rolnictwa) oraz Agnieszka Osuch kl. III TŻiGD i Klaudia Krzyszowicz kl. II TŻiUG (blok tematyczny: Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe).

W eliminacjach centralnych (ogólnopolskich) OWiUR Agnieszka Osuch otrzymała tytuł laureata.

 

Rok szkolny 2012/2013

·       Olimpiada Młodych Producentów Rolnych – uczestnicy olimpiady wojewódzkiej: Łukasz Danaj, Jarosław Gontarski, Sławomir Borsuk, Grzegorz Mielniczek, Rafał Kita, Dawid Goch, Grzegorz Zawiślak, Wojciech Huba.

·       Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – uczestnicy olimpiady okręgowej: Łukasz Danaj, Sławomir Borsuk i Karol Socha (blok tematyczny: Mechanizacja rolnictwa) oraz Ewa Filip i Honorata Ostasz (blok tematyczny: Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe).

 

Rok szkolny 2011/2012

·       Olimpiada Młodych Producentów Rolnych – uczestnicy olimpiady wojewódzkiej: Łukasz Danaj, Tomasz Lisiczka, Piotr Hyz, Rafał Osuch, Stanisław Szostak, Piotr Nizio, Piotr Odrzywolski.

Do etapu centralnego zakwalifikował się Tomasz Lisiczka.

·       Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – uczestnicy olimpiady okręgowej: Łukasz Danaj i Rafał Osuch (blok tematyczny: Mechanizacja rolnictwa) oraz Piotr Łuszczak i Krzysztof Goraj (blok tematyczny: Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe).

 

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych; uczestnicy olimpiady okręgowej

  • Piotr Granda kl. IV TMR, mechanizacja rolnictwa
  • Łukasz Suchorzepa kl. IV TMR, mechanizacja rolnictwa
  • Mateusz Tutka kl. IV TMR, mechanizacja rolnictwa
  • Magdalena Nowak kl. III TŻ i GD, żywienie człowieka i gospodarstwo domowe
  • Krzysztof Goraj kl. III TŻiGD, żywienie człowieka i gospodarstwo domowe
  • Agnieszka Paluch kl. III TŻiGD, żywienie człowieka i gospodarstwo domow

Rok szkolny 2009/ 2010

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych;  uczestnicy olimpiady okręgowej

  • Mateusz Tutka  kl. III TMR, mechanizacja rolnictwa
  • Łukasz Suchorzepa kl. II TMR, mechanizacja rolnictwa
  • Agnieszka Regiel kl. III TŻiGD, żywienie człowieka i gospodarstwo domowe

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie; uczestnik szczebla centralnego

  • Wojciech Lipiński  kl. III TMR

Rok szkolny 2008/2009

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych; uczestnicy etapu wojewódzkiego

  • Paweł Kiszczak kl. IV TR
  • Piotr Marczak kl. IV TR
  • Edyta Ważna kl. IV TR

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie; uczestnik szczebla centralnego

  • Rafał Pender kl. IV TMR

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych; uczestnicy olimpiady okręgowej

  • Małgorzata Żuk  kl. III TŻiGD, żywienie człowieka i gospodarstwo domowe
  • Rafał Pender kl. IV TMR, mechanizacja rolnictwa
  • Damian Giergula kl. IV TMR,mechanizacja rolnictwa
  • Radosław Stankiewicz kl. IV TR, produkcja zwierzęca

Rok szkolny 2007

Laureaci i finaliści Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych; eliminacje szkolne

  • Paweł Kiszczak TR, produkcja zwierzęca
  • Radosław Stankiewicz TR, produkcja zwierzęca
  • Marzena Bartkiewicz TŻiGD, żywienie człowieka i gospodarstwo domowe
  • Katarzyna Kapuśniak TŻiGD, żywienie człowieka i gospodarstwo domowe
  • Andrzej Nieckarz TMR, mechanizacja rolnictwa
  • Krzysztof Czyż TMR, mechanizacja rolnictwa

Eliminacje okręgowe

  • Andrzej Nieckarz TMR, mechanizacja rolnictwa
  • Natalia Oleszek TŻiGD,żywienie człowieka i gospodarstwo domowe
  • Sławomir Deryło TMR, produkcja zwierzęca

Rok szkolny 2006

Laureaci i finaliści Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych; eliminacje szkolne

  • Sławomir Deryło TMR, produkcja zwierzęca
  • Natalia Oleszek TŻiGD, żywienie człowieka i gospodarstwo domowe
  • Joanna Dworniczak TŻiGD, żywienie człowieka i gospodarstwo domowe
  • Andrzej Nieckarz TMR, mechanizacja rolnictwa
  • Adam Kida TMR, mechanizacja rolnictwa

Eliminacje okręgowe

  • Sławomir Deryło TMR, produkcja zwierzęca
  • Michał Szkoda TR, mechanizacja rolnictwa
  • Joanna Dworniczak TŻiGD, żywienie człowieka i gospodarstwo domowe

Rok szkolny 2005

  • Michał Szkoda, udział w wojewódzkich eliminacjach Olimpiady Młodych Producentów Rolnych i zakwalifikowanie się do eliminacji krajowych

Rok szkolny 2003

Laureaci i finaliści Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych; eliminacje szkolne

  • Andrzej Zaśko TR, produkcja roślinna
  • Łukasz Tkaczyk TR, produkcja roślinna
  • Łukasz Brzyski TR, produkcja zwierzęca
  • Jerzy Żuryło TR, produkcja zwierzęca
  • Stanisław Paluch TR, mechanizacja rolnictwa
  • Michał Szkoda TR, mechanizacja rolnictwa
  • Monika Nocek LZ, żywienie człowieka i gospodarstwo domowe
  • Honotata Skotnicka LZ, żywienie człowieka i gospodarstwo domowe

Rok szkolny 2002

Laureaci i finaliści Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych; eliminacje szkolne

  • Grzegorz Kropop TR, produkcja roślinna
  • Krzysztof Jurkiewicz TR, produkcja roślinna
  • Beata Gnida TR, produkcja zwierzęca
  • Magdalena Dworniczak TR, produkcja zwierzęca
  • Agnieszka Wiater LZ, żywienie człowieka i gospodarstwo domowe
  • Agnieszka Ziembicka LZ, żywienie człowieka i gospodarstwo domowe
  • Marcin Piróg LZ, mechanizacja rolnictwa
  • Stanisław Paluch TR, mechanizacja rolnictwa

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

  • Stanisław Paluch TR, udział w Finale Krajowym Olimpiady Młodych Producentów Rolnych
  • Maria Ewa Jeleń TR, udział w olimpiadzie wojewódzkiej

Rok szkolny 2000

Laureaci i finaliści Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych; eliminacje centralne

  • Ewa Szewczyk, żywienie rodziny

  • Paweł Stręciwilk, produkcja zwierzęca
  • Leszek Maksim, mechanizacja rolnictwa

Rok szkolny 1999

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych; laureaci eliminacji środowiskowych

  • Grzegorz Wróbel
  • Robert Koszel
  • Mirosław Karczmarczyk

Laureaci i finaliści Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych; eliminacje centralne

  • Mirosław Karczmarczyk, produkcja roślinna
  • Katarzyna Dec, żywienie człowieka i gospodarstwo domowe
  • Robert Koszel, mechanizacja rolnictwa
  • Monika Bil, produkcja zwierzęca

Rok szkolny 1998

Laureaci i finaliści Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

  • Adam Świeca, produkcja zwierzęca

Rok szkolny 1996 r.

Laureaci i finaliści Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

  • Andrzej Krzyszycha, produkcja zwierzęca

Rok szkolny 1995

Laureaci i finaliści Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

  • Stanisław Kita, mechanizacja rolnictwa
  • Tomasz Szymanik, produkcja roślinna
  • Marek Postrzech, produkcja zwierzęca

Rok szkolny 1993

Laureaci i finaliści Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

  • Andrzej Deryło, produkcja roślinna
  • Krzysztof Horodło, produkcja zwierzęca

Rok szkolny 1992

Laureaci i finaliści Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

  • Barbara Zub, produkcja zwierzęca

  • Monika Kupczak, produkcja roślinna

 


Sukcesy sportowe

Rok szkolny 2010/2011

  • Mistrzostwo Województwa Lubelskiego Szkół Ponadgimnazjalnych i Rolniczych w Halowej Piłce Nożnej. Skład zwycięskiej drużyny: Łuszczak Robert, Danaj Łukasz, Szamik Wojciech, Gąsior Marek, Leńczuk Robert, Przeszło Piotr, Abramczyk Damian, Kądziołka Michał, Jonak Grzegorz oraz Regiel  Daniel

Rok szkolny 2009/20010

  • Paweł Nieścior - I miejsce w indywidualnych Powiatowych Biegach Przełajowych
  • Paweł Nieścior - I miejsce w Ogólnopolskich Biegach Przełajowych
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych (chłopcy)

Rok szkolny 2008/2009

  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych (chłopcy)
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej
  • II miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego LZS Szkół Rolniczych w Halowej Piłce Nożnej
  • II miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego LZS Szkół Rolniczych w Tenisie Stołowym

Rok szkolny 2006/2007:

  • I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Miasta Biłgoraj w Biegach Przełajowych (chłopcy)
  • II miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych (chłopcy)
  • II miejsce w Powiatowej Licencjadzie "Halowa Piłka Nożna" (chłopcy)
  • Indywidualnie:
    • Tomasz Łuszczak - III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Miasta Biłgoraj w Biegach Przełajowych
    • Łukasz Łuszczak - IV miejsce w Otwartych Mistrzostwach Miasta Biłgoraj w Biegach Przełajowych
    • Piotr Jonak - IV miejsce w Otwartych Mistrzostwach Miasta Biłgoraj w Biegach Przełajowych
    • Grzegorz Sieniawski - VI miejsce w Otwartych Mistrzostwach Miasta Biłgoraj w Biegach Przełajowych
  • II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Miasta Biłgoraj w Biegach Przełajowych (dziewczęta)
  • II miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych (dziewczęta)
  • III miejsce w Mistrzostwach Regionu w Sztafetowych Biegach Przełajowych (dziewczęta)
  • Indywidualnie:
    • Dorota Ciepla - I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Miasta Biłgoraj w Biegach Przełajowych
    • Milena Krupa - V miejsce w Otwartych Mistrzostwach Miasta Biłgoraj w Biegach Przełajowych

Rok szkolny 2005/2006:

  • Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych (I miejsce chłopcy, V miejsce dziewczęta),
  • Mistrzostwa Rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych III miejsce chłopców,
  • Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Szkół Rolniczych w Halowej Piłce Nożnej, I miejsce (Janusz Hyz, Piotr Larwa, Tomasz Robak, Łukasz Robak, Bogusław Jonak, Jacek Kądziołka, Michał Kaproń, Tomasz Łuszczak, Damian Stelmach, Piotr Jonak).
  • Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej, I miejsce,
  • Mistrzostwa Rejonu w Halowej Piłce Nożnej, IV miejsce,
  • V Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Tarnogrodu, II miejsce (Anna Tomasik, Iwona Bukowińska, Sabina Lisiczka, Aneta Trojnar, Marzena Bartkiewicz, Barbara Kominek, Natalia Garbarz, Anna Lizut),
  • Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt, III miejsce (skład, jak wyżej).

Rok szkolny 2004/2005:

  • otwarte Mistrzostwa Miasta Biłgoraj w Biegach Przełajowych (I miejsce - drużyna chłopców), indywidualnie (rocznik 1988) Sylwester Socha IV miejsce i Tomasz Łuszczak V miejsce (rocznik 1987 i starsi) Tomasz Robak II miejsce, Łukasz Robak III miejsce, Paweł Syty V miejsce, Mariusz Kostek IV miejsce,
  • Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych, II miejsce sztafeta chłopców: Tomasz Robak, Łukasz Robak, Damian Zając, Sławomir Pokarowski, Piotr Larwa, Mariusz Kostek, Paweł Syty, Łukasz Groniewski, Bogusław Jonak, Jacek Kądziołka, Jarosław Pender, Tomasz Łuszczak,
  • Mistrzostwa Rejonu w  Sztafetowych Biegach Przełajowych, II miejsce sztafeta chłopców,
  • Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, V miejsce (skład jak wyżej)
  • Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Szkół Rolniczych w Halowej Piłce Nożnej, "ćwierćfinały" I miejsce (Janusz Hyz, Piotr Larwa, Tomasz Robak, Łukasz Robak, Bogusław Jonak, Mariusz Bieg, Jacek Kądziołka, Zbigniew Bździuch, Tomasz Łuszczak). Tomasz Robak został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju strzelając najwięcej bramek (4),
  • Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Szkół Rolniczych w Halowej Piłce Nożnej, "finały" II miejsce (skład jak wyżej),
  • Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej II miejsce (dziewczęta: Anna Tomasik, Iwona Bukowińska, Sabina Lisiczka, Sylwia Bukowińska, Marta Kłało, Barbara Kominek, Natalia Garbarz, Justyna Tomków)

Rok szkolny 2002/2003:

  • III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych,

Rok szkolny 2001/2002:

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej,
  • III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych,
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej,
  • II miejsce (Paweł Zarosa) w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Szkół Rolniczych w Tenisie Stołowym,
  • I miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Szkół Rolniczych w Halowej Piłce Nożnej (skład: Kamil Kwiatkowski, Damian Sabała, Arkadiusz Kapłon, Artur Kukiełka, Paweł Zarosa, Marek Grelak, Piotr Legieć, Łukasz Karpik, Marcin Dworniczak),

Rok szkolny 2000/2001:

  • II miejsce (Paweł Zarosa) w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Województwa Lubelskiego Szkół Rolniczych w Tenisie Stołowym,

Rok szkolny 1999/2000:

  • II miejsce (Paweł Zarosa) w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Województwa Lubelskiego Szkół Rolniczych w Tenisie Stołowym,
  • II miejsce w Mistrzostwach powiatu w Piłce Nożnej
  • II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych,

Rok szkolny 1998/1999:

  • II miejsce w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Województwa Lubelskiego w Biegach Przełajowych w klasyfikacji końcowej szkół rolniczych,

Rok szkolny 1996/1997:

  • III miejsce (Paweł Zarosa) w Mistrzostwach Województwa Zamojskiego w Tenisie Stołowym

Rok 1983:

  • III miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Szkół Rolniczych i CZSR w siatkówce dziewcząt (skład: Zofia Zakrzewska, Anna Zakrzewska, Maciejkowicz Romualda, Bożena Kita, Alicja Bzdyra, Elżbieta Olekszyk, Czesława Sprysak, Iwona Maruszak, Lucyna Świąder),

Rok 1981:

  • I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt,
  • Półfinał Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkół Rolniczych i CZSR w siatkówce dziewcząt

Rok 1980:

  • III miejsce (Bożena Kita) w Mistrzostwach Polski LZS juniorów w rzucie oszczepem –  wynik 35,84m,
  • I miejsce w Wojewódzkiej Spartakiadzie Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Szkół Rolniczych województwa zamojskiego w lekkiej atletyce.

Rok 1979:

  • ćwierćfinał Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkół Rolniczych i CZSR w siatkówce dziewcząt.
 

 


Licznik odwiedzin strony   Ostatnia aktualizacja 12 września 2018.                                          Aktualizacja: E. Klucha, B. Jaworowska